Każdy semestr nauki (wrzesień - styczeń, luty - czerwiec) to 32 lekcje po 45, 60, lub 90 minut w zależności od stopnia zaawansowania oraz prefernecji uczniów. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Osobom bardzo zajętym proponujemy kursy weekendowe. Wówczas zajęcia odbywają się w soboty i trwają 4 godziny lekcyjne. Istnieje również możliwość stworzenia konspektu zajęć (liczba oraz intensywność) indywidulanie na potrzeby danej grupy.

W Lennox Learning Centre nie tracisz czasu. Nasze zajęcia w małych grupach są intensywnym treningiem językowym. Tu uczysz się efektywnie i systematycznie: sprawdziany z bieżących partii materiału są stałym elementem zajęć. Taka powtórka wcale nie jest stresująca, a daje znakomite efekty. Dzięki temu łatwo zdasz egzaminy (semestralne roczne, pisemne i ustne). Wszystkie podręczniki obowiązujące na kursie lub materiały dydaktyczne przygotowane przez lektorów oraz materiały dodatkowe otrzymasz od nas GRATIS.

Nowych kursantów zapraszamy do siedziby Lennox Learning Centre na bezpłatny test kwalifikacyjny przed rozpoczęciem każdego semestru: pon - pt, godz. 10.00 - 19.00, bez uprzedniego umówienia się. Informacje na temat roozpoczęcia semestru udzielane są pod numerem telefonu lub przez e-mail.

Poziomy zaawansowania:

Poziomy nauczania w Lennox Learning Centre dostosowane są do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego ("A Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment"). Zaczynasz u nas naukę na swoim poziomie, a kończysz - dużo wyżej!


Lennox Learning Centre
ul. Mieszka 1/10
05-200 Wołomin

tel. 0 508 793 663
biuro@lennox.edu.pl

Dane do przelewu:
Dariusz Józef Biernacki
24 1470 0002 2036 0095 9063 0001
©